O MNIE

film promocyjny

MAZURY

W sezonie wakacyjnym uwielbiam wracać na Mazury. Wiatr w żaglu, ogniska na dzikich wyspach i najpiękniejsze zachody słońca jakie można sobie wyobrazić kupiły mnie od pierwszego wejrzenia.

film promocyjny

NURKOWANIE

Schodzę pod wodę. Czas w toni płynie zdecydowanie wolniej, a człowiek jest tylko gościem w tym środowisku. Pokora jaka za tym idzie pomaga oczyścić głowę i trochę się zreflektować. Jeśli wszystko gra i ma się odrobinę szczęścia, można odkrywać piękno i mrok podwodnego świata bez przeszkód. To niesamowicie ekscytujące doświadczenie.

FOTOGRAFIA

W wolnych chwilach fotografuję. Dla przyjemności i szlifów warsztatu. Zatrzymanie chwil poprzez aparat fascynowało mnie od dziecka i nic się tu do dzisiaj nie zmieniło. Pomimo tego, że moją specjalizacją jest film, zawsze staram się czerpać inspiracje z różnych stron: od fotografii portretu, po malarstwo rokoka, na hollywoodzkim kinie akcji kończąc.

WYZWANIA

Szukam nowych wyzwań. Zdobywanie wysokich, górskich szczytów, lodowe kąpiele w przeręblu zamarzniętego jeziora, leśne maratony? Zawsze jest dobra okazja, żeby się sprawdzić na innym polu, a satysfakcja wyjścia ze strefy komfortu i stanięcia na wysokości zadania pomaga mi w podróży naprzód.

FILM PROMOCYJNY

Oprócz filmów ślubnych zajmuję się produkcją filmów promocyjnych i teledysków. Spot strażacki, reklama dla trenera czy prezentacja produktu/usługi w oryginalny sposób? Nie ma problemu. Przykładowe realizacje można zobaczyć tutaj

film promocyjny
film promocyjny
film promocyjny
film promocyjny
kamerzysta na wesele
kamerzysta na wesele
kamerzysta na wesele
kamerzysta na wesele

DYONIZIAK FILM
FILMDYONIZIAK@GMAIL.COM
881 519 975