O MNIE

*FILMY PROMOCYJNE

film promocyjny

MAZURY

W sezonie wakacyjnym uwielbiam wracać na Mazury. Wiatr w żaglu, ogniska na dzikich wyspach i najpiękniejsze zachody słońca jakie można sobie wyobrazić kupiły mnie od pierwszego wejrzenia.

film promocyjny

NURKOWANIE

Schodzę pod wodę. Czas w toni płynie zdecydowanie wolniej, a człowiek jest tylko gościem w tym środowisku. Pokora jaka za tym idzie pomaga oczyścić głowę i trochę się zreflektować. Jeśli wszystko gra i ma się odrobinę szczęścia, można odkrywać piękno i mrok podwodnego świata bez przeszkód. To niesamowicie ekscytujące doświadczenie.

FOTOGRAFIA

W wolnych chwilach fotografuję. Dla przyjemności i szlifów warsztatu. Zatrzymanie chwil poprzez aparat fascynowało mnie od dziecka i nic się tu do dzisiaj nie zmieniło. Pomimo tego, że moją specjalizacją jest film, zawsze staram się czerpać inspiracje z różnych stron: od fotografii portretu, po malarstwo rokoka, na hollywoodzkim kinie akcji kończąc.

WYZWANIA

Szukam nowych wyzwań. Zdobywanie wysokich, górskich szczytów, lodowe kąpiele w przeręblu zamarzniętego jeziora, leśne maratony? Zawsze jest dobra okazja, żeby się sprawdzić na innym polu, a satysfakcja wyjścia ze strefy komfortu i stanięcia na wysokości zadania pomaga mi w podróży naprzód.

FILM PROMOCYJNY

Oprócz filmów ślubnych zajmuję się produkcją filmów promocyjnych i teledysków. Spot strażacki, reklama dla trenera czy prezentacja produktu/usługi w oryginalny sposób? Nie ma problemu. Przykładowe realizacje można zobaczyć tutaj:

film promocyjny
film promocyjny
film promocyjny
film promocyjny
kamerzysta na wesele
kamerzysta na wesele
kamerzysta na wesele
kamerzysta na wesele

DYONIZIAK FILM
FILMDYONIZIAK@GMAIL.COM
881 519 975