Żar z nieba, cudowni zakochańce i wesele w toskańskim klimacie. Film ślubny Agaty i Patryka to niemała przygoda dwójki przesympatycznych i otwartych osób. Dobrą energię i wspólny flow dało poczuć się od razu.
Słońce przypiekało. Film ślubny Pauliny i Tomka to wspomnienie tamtego upalnego dnia. Zaangażowanie jakie włożyli, aby wszystko się udało jest godne podziwu. Niegasnący uśmiech, otwartość na pomysły plenerowe i moc na parkiecie zaowocowały
Przepiękny ślub plenerowy. Przygotowania w zabytkowym pałacu, ślub w ogrodach pałacowych pod glorietą, przyjęcie weselne w klimatycznej szklarni i oni – Nelly i Michał, dwójka świetnych osób, która przyrzekła sobie miłość na resztę
Piękny i radosny ślub plenerowy. Magda i Łukasz to dwójka pozytywnie naładowanych osób. Wieczny uśmiech, wigor i odwaga tryska z wszystkich obrazów. To był ich dzień!
Film ślubny Marleny i Przemka to film z prawdziwą góralską energią. Zimowo-wiosenna sesja w plenerze ubogaciła i tak już świetny reportaż z dnia wesela.
Ola i Kamil to modele jak malowani! Ich współpraca, otwartość i żarty w dniu ich wesela, przeobraziły się w autentyczną filmową pamiątkę. Z takimi osobami to można konie kraść!
Górskie plenery, energia na parkiecie i wszechobecny uśmiech. Na lepszych aktorów ślubnych nie mogłem trafić tamtego dnia.
Kameralne wesele z wielkim imprezowym klimatem. Pozytywni, uśmiechnięci młodzi, unikatowa Corvette'a, i powrót z sesji plenerowej bez butów. Takie smaczki!
Film ślubny Kamilii i Sebastiana to udane wesele w glamourowym klimacie. Genialni ludzie, których szczerą miłość było mi dane zarejestrować. Bajka!
Wielka energia i optymizm w czystej postaci – tak opisałbym film ślubny Klaudii i Dawida. Perfekcja!
kamerzysta na wesele
kamerzysta na wesele
kamerzysta na wesele
kamerzysta na wesele

DYONIZIAK FILM
FILMDYONIZIAK@GMAIL.COM
881 519 975