Perełka jesieni! W tym dniu udało się wszystko perfekcyjnie. Przejazdy świty rowerowej, przemowy, plener, aranżacje i dzika zabawa w iście klubowym klimacie. Z takimi ludźmi można konie kraść! #goat
Ten dzień był niesamowitą przygodą. Idealnie zaplanowana, wyważona, pełna zwrotów akcji, trafnych inicjatyw i ciekawych pomysłów. A to wszystko w gronie osób, którym nieobca była dobra zabawa. Have fun!
Przepiękny ślub i wesele gdzie dobra pogoda nie opuszczała nas na krok. W powietrzu unosił się summer vibe, a lekkość tego dnia udzieliła się wszystkim, co zaowocowało w świetny materiał filmowy. I te
Żar z nieba, cudowni zakochańce i wesele w toskańskim klimacie. Film ślubny Agaty i Patryka to niemała przygoda dwójki przesympatycznych i otwartych osób. Dobrą energię i wspólny flow dało poczuć się od razu.
Słońce przypiekało. Film ślubny Pauliny i Tomka to wspomnienie tamtego upalnego dnia. Zaangażowanie jakie włożyli, aby wszystko się udało jest godne podziwu. Niegasnący uśmiech, otwartość na pomysły plenerowe i moc na parkiecie zaowocowały
Przepiękny ślub plenerowy. Przygotowania w zabytkowym pałacu, ślub w ogrodach pałacowych pod glorietą, przyjęcie weselne w klimatycznej szklarni i oni – Nelly i Michał, dwójka świetnych osób, która przyrzekła sobie miłość na resztę
Piękny i radosny ślub plenerowy. Magda i Łukasz to dwójka pozytywnie naładowanych osób. Wieczny uśmiech, wigor i odwaga tryska z wszystkich obrazów. To był ich dzień!
Film ślubny Marleny i Przemka to film z prawdziwą góralską energią. Zimowo-wiosenna sesja w plenerze ubogaciła i tak już świetny reportaż z dnia wesela.
Ola i Kamil to modele jak malowani! Ich współpraca, otwartość i żarty w dniu ich wesela, przeobraziły się w autentyczną filmową pamiątkę. Z takimi osobami to można konie kraść!
Górskie plenery, energia na parkiecie i wszechobecny uśmiech. Na lepszych aktorów ślubnych nie mogłem trafić tamtego dnia.
kamerzysta na wesele
kamerzysta na wesele
kamerzysta na wesele
kamerzysta na wesele

DYONIZIAK FILM
FILMDYONIZIAK@GMAIL.COM
881 519 975