KONTAKT

STWÓRZMY RAZEM FILMOWĄ HISTORIĘ

Najczęściej filmuję w województwie śląskim (Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Mikołów, Częstochowa, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Pszczyna, Żywiec, Bielsko-Biała, Skoczów, Tychy, Rybnik Wodzisław Śląski, Knurów, Jastrzębie-Zdrój, Żory, Szczyrk, Wisła, Cieszyn, Ustroń, Radlin) i małopolskim (Kraków, Wieliczka, Bochnia, Wadowice, Nowy Sącz, Brzesko, Nowy Targ, Zakopane). Odwiedzam także okolice Opola, Łodzi i Warszawy.

O mnie...

Cześć!
 

Mam na imię Marek, mieszkam w Żorach i jestem założycielem marki osobistej DYONIZIAK FILM. Specjalizuje się ona w produkcji filmów ślubnych.
 

Jako twórca gwarantuję Wam oryginalny, filmowy reportaż ślubny w nowoczesnej formie dopasowanej do obecnych trendów. W filmie ślubnym szukam Waszej osobistej historii, spontanicznych reakcji i nieudawanych emocji.

Nie boję się eksperymentować - korzystam z nowoczesnych technik operatorskich i poszukuję oryginalnych form montażowych, aby możliwie jak najbardziej ubogacić Wasz film ślubny.

KAMERZYSTA NA WESELE

kamerzysta na wesele

WYBRANE FILMY ŚLUBNE

WIĘCEJ FILMÓW

ORYGINALNY FILM ŚLUBNY

UNIKATOWA HISTORIA

Każdy film ślubny to osobista historia. Każda historia jest inna, unikatowa na swój sposób, pełna własnego smaku. Poprzez obiektyw staram się wyłuskiwać najlepsze momenty. Finalnie wszystko podane w zbilansowanej proporcji bez dłużyzn i nudy, tak żeby  za każdym razem wracać do seansu z uśmiechem na ustach.

DYSKRETNOŚĆ

Podczas zdobywania materiału filmowego, dyskretność w dokumentowaniu gra pierwsze skrzypce. Niewidzialność operatora owocuje większą naturalnością ujęć, mniejszym stresem i obawami aktorów. Często pomaga to w uchwyceniu prawdziwych, niewymuszonych emocji. Stylizowane pozowanie jest urozmaiceniem głównego reportażu.

FORMA

Klimat ślubu i wesela zależy w dużej mierze od preferencji Pary Młodej - formę filmu staram się dobierać wspomagająco, tak aby wszystkie elementy do siebie pasowały. Stylistyka filmu opiera się głównie o ciepłe barwy, wesoły nastrój, dynamiczne tempo ujęć i cięć montażowych.

film ślubny
kamerzysta na wesele
kamerzysta na wesele
kamerzysta na wesele
kamerzysta na wesele

DYONIZIAK FILM
FILMDYONIZIAK@GMAIL.COM
881 519 975

kamerzysta na wesele